× Info! Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER na podstawie art. 13 ust ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 24 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/UE (zwanej RaDO), wyłącznie dla celów związanych z realizacją złożonego zamówienia oraz w sprawach rachunkowych i podatkowych a także w sprawach dochodzenia roszczeń przez przedsiębiorstwo Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER. Kontrahent ma możliwość zapoznania się z danymi osobowymi, ich poprawą oraz wnioskowaniem o ich usunięcie. Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana przez upoważnioną osobę o przysługujących mi prawach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych oraz polityce ochrony danych osobowych obowiązującej
Centrum Języków Obcych - Lingua Center - Obozy językowe
Nawigacja
Obozy językowe
Podajemy Państwu aktualną ofertę naszego CJO LINGUA CENTER na letnie obozy sportowo-językowy organizowany w Polsce i za granicą.

W tym roku wszystkich tych, którzy chcą wypocząć w Polsce, w miłej atmosferze, godząc wypoczynek z dobrą zabawą i nauką języka obcego, zapraszamy w dniach 30. 07. - 12. 08. 2014 r. nad polski Bałtyk, do Mielna i Unieścia.
W tych dwóch bliźniaczych, nadmorskich kurortach przygotowaliśmy obóz pełen atrakcji i niespodzianek. Oprócz zajęć z native-speakerami i zajęć sportowo-rekreacyjnych organizujemy m.in. "Italian Evenings" - włoskie warsztaty muzyczno-teatralne, ciekawe wycieczki turystyczno-krajoznawcze, ogniska i dyskoteki.
Zakwaterowanie dla uczestników w ośrodku położonym w odległości 50 m od morza, w pokojach 3-4 osobowych z łazienkami.Dla amatorów zagranicznego wypoczynku zorganizowaliśmy obóz w słonecznej Bułgarii - "The Varna Paradise 2014". Obóz ten odbędzie się w dniach 01. 07. 2014 r. - 11. 07. 2014 r. w okolicach Varny.
Ruszają już zapisy na oba obozy, a o szczegółach (kosztach udziału, zakwaterowaniu, wyżywieniu, atrakcjach) dowiecie się więcej po kliknięciu w miniatury pokazanych obok ulotek lub po skontaktowaniu się z naszym biurem.
e-mail: biuro@linguacenter.pl
tel. 691 752 653
tel. 697 766 523

Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona!Poniżej możecie zobaczyć foto- i videoreportaże z wszystkich poprzednich Summer CampówSummer Camp 2013 - Rimini

Summer Camp 2013 - Stasikówka

Fotoreportaz Video_relacja

Fotoreportaz Video_relacja

Fotoreportaz Video_relacja
Nowości

Najnowsze video