× Info! Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER na podstawie art. 13 ust ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 24 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/UE (zwanej RaDO), wyłącznie dla celów związanych z realizacją złożonego zamówienia oraz w sprawach rachunkowych i podatkowych a także w sprawach dochodzenia roszczeń przez przedsiębiorstwo Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER. Kontrahent ma możliwość zapoznania się z danymi osobowymi, ich poprawą oraz wnioskowaniem o ich usunięcie. Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana przez upoważnioną osobę o przysługujących mi prawach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych oraz polityce ochrony danych osobowych obowiązującej
Centrum Języków Obcych - Lingua Center - Współpraca
Nawigacja
Współpraca
WSPÓŁPRACA z MANIA STUDIO
Lingua Center w sposób aktywny i twórczy współpracuje ze studiem filmowym Mania Studio. To bardzo dynamiczna ekipa młodych twórców dźwięku i obrazu. Realizują najwyższej jakości projekty filmowe, muzyczne, graficzne oraz fotograficzne najlepszych polskich artystów. Ich bogate doświadczenie pozwoliło na stworzenie reklam, reportaży, dokumentów, teledysków oraz realizację licznych polskich koncertów. CJO Lingua Center zrealizowała wspólnie z MANIA STUDIO filmowe pomoce dydaktyczne, dzięki którym zajęcia językowe w Lingua Center stały się w przekazie metodycznym atrakcyjniejsze, a językowo bardziej skuteczne i innowacyjne.

CJO Lingua w Mania Studio - fotoreportaż
WSPÓŁPRACA Z LINGUA PUBLISHER
linguaplus linguapublisher
Partnerami językowymi Lingua Center są również wydawnictwo językowe Lingua Publisher oraz Centrum Języków Obcych Lingua Plus. Lingua Publisher to lingwistyczna kreatywność w tworzeniu innowacyjnych, skutecznych metod nauczania języka angielskiego. Pozycje książkowe oraz filmowe materiały dydaktyczne wydawnictwa Lingua Publisher powstały na bazie intensywnej oraz wieloletniej współpracy lingwistycznej szkół językowych, w tym Lingua Center, w której pracują lektorzy polscy i nativ speakerzy. W ramach współpracy CJO Lingua Center ze szkołą językową Lingua Plus organizowane są coroczne krajowe i zagraniczne obozy językowe.
WSPÓŁPRACA Z MIEJSKIM OŚRODKIEM KULTURY

Lingua Center współpracuje również z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Koluszkach. Dzięki wzajemnej współpracy realizujemy ciekawe kulturalne przedsięwzięcia anglojęzyczne. W ramach wspólnych inicjatyw obchodziliśmy ostatnio święto Halloween. Kursanci CJO Lingua Center wygrali w ramach naszych autorskich konkursów Halloweenowych bilety na noc Halloweenową w Kinie Odeon.
Nowości

Najnowsze video