× Info! Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER na podstawie art. 13 ust ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 24 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/UE (zwanej RaDO), wyłącznie dla celów związanych z realizacją złożonego zamówienia oraz w sprawach rachunkowych i podatkowych a także w sprawach dochodzenia roszczeń przez przedsiębiorstwo Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER. Kontrahent ma możliwość zapoznania się z danymi osobowymi, ich poprawą oraz wnioskowaniem o ich usunięcie. Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana przez upoważnioną osobę o przysługujących mi prawach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych oraz polityce ochrony danych osobowych obowiązującej
Centrum Języków Obcych - Lingua Center - Luis
Nawigacja
Luis

Luis - lektor j. hiszpańskiegoHobby: Kino, sport, podróże.

Pochodzę z Alicante, ciepłego i pięknego, przybrzeżnego miasta usytuowanego na wschodzie Hiszpanii.Żyje tutaj od dana, ale mimo to bardzo szybko przyzwyczaiłem się do stylu życia zupełnie innego od dotychczasowego. Klimat to to, za czym najbardziej tęsknię, ale dzięki ludziom i możliwości pracy w tej szkole językowej czuję się jak w domu.
Zachwyca mnie nauka nowych języków i fakt, że miłośnicy hiszpańskiego mogą robić to samo z moją pomocą.
Zacząłem studiować turystykę na Uniwersytecie w Alicante i aktualnie kontynuuję moje kształcenie w Instytucie Cervantesa w Warszawie dzięki różnym kursom skierowanym do nauczycieli hiszpańskiego.
Z Lingua Center zapraszam Was wszystkich do poznania kultury i zwyczajów hiszpańskich z mojego kraju, w miłej i zabawnej atmosferze ;-)
Nowości

Najnowsze video