× Info! Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER na podstawie art. 13 ust ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 24 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/UE (zwanej RaDO), wyłącznie dla celów związanych z realizacją złożonego zamówienia oraz w sprawach rachunkowych i podatkowych a także w sprawach dochodzenia roszczeń przez przedsiębiorstwo Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER. Kontrahent ma możliwość zapoznania się z danymi osobowymi, ich poprawą oraz wnioskowaniem o ich usunięcie. Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana przez upoważnioną osobę o przysługujących mi prawach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych oraz polityce ochrony danych osobowych obowiązującej
Centrum Języków Obcych - Lingua Center - Alicja
Nawigacja
Alicja

Alicja Mazurowska - Dyrektor Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER,
lektorka i nauczyciel dyplomowany j. niemieckiegoJęzyki obce to nie tylko obcobrzmiące słowa, trudne wyrażenia i niezrozumiałe reguły. Języki obce to pasja. A pasja to skarbnica pomysłów na twórczą, udaną i efektywną naukę. Widząc znaczenie i sens języków obcych w dzisiejszym świecie, zaprosiliśmy do współpracy min. obcokrajowców (native speakerów). Dzięki nim Słuchacze poczują prawdziwy świat żywych języków.
Kursy języków obcych w Lingua Center to lingwistyczna kreatywność, autorskie pomysły oraz wielki profesjonalizm lektorów, a przede wszystkim pasja w obszarze innowacyjnych, skutecznych metod nauczania języków obcych.
Zapraszam na kursy języków obcych na światowym poziomie!


Nowości

Najnowsze video