× Info! Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER na podstawie art. 13 ust ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 24 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/UE (zwanej RaDO), wyłącznie dla celów związanych z realizacją złożonego zamówienia oraz w sprawach rachunkowych i podatkowych a także w sprawach dochodzenia roszczeń przez przedsiębiorstwo Centrum Języków Obcych LINGUA CENTER. Kontrahent ma możliwość zapoznania się z danymi osobowymi, ich poprawą oraz wnioskowaniem o ich usunięcie. Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana przez upoważnioną osobę o przysługujących mi prawach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych oraz polityce ochrony danych osobowych obowiązującej
Centrum Języków Obcych - Lingua Center - Ewelina
Nawigacja
Ewelina

Ewelina Rykała - lektorka j. angielskiegoMoja historia z językiem angielskim wydaje się być odrobinę niezwykła. Biorąc pod uwagę moje stopnie nie byłam obiecującym uczniem. Naukę zaczęłam bardzo wcześnie, później miałam długą przerwę. Powrót do angielskiego nie był dla mnie łatwy, ponieważ miałem dużo problemów z gramatyką i słownictwem, ale jeżeli jesteś wystarczająco zmotywowanym i pracowitym, dasz z siebie wszystko i osiągniesz sukces.
Matura z języka angielskiego, studia w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Łowiczu, studia na Uniwersytecie Warszawskim i ... oto jestem nauczycielką angielskiego.
Teraz wiem, że decyzja o studiowaniu języka angielskiego była jedną z najlepszych, chociaż chciałam studiować coś innego. Uczę od 3 lat i nadal doskonalę siebie. Poza tym, mam kontakt ze wspaniałymi nauczycielami i zdolnymi uczniami, którzy są chętni rozwijać swoje zdolności i pomagają także mi to czynić.
Nowości

Najnowsze video